advert 1
advert 2
advert 3

 

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

olga55 (olga55)

 • Offline
 • Ranga: Expert Boarder
 • Data rejestracji: 02/24/2016
 • Ostatnia wizyta: 04/20/2021
 • Strefa czasowa: GMT +1:00
 • Czas lokalny: 15:12
 • Wiadomości: 85
 • Odsłon profilu: 3246
 • Oklaski: 1
 • Miejsce: Nieznany
 • Płeć: Nieznana
 • Data urodzenia: Nieznana

Podpis

Posty

Posty

emo
Nauka języka angielskiego to podstawy. Jeśli jednak myślisz o poszerzeniu wiadomości w temacie języków to skorzystaj z niemiecki-koscierzyna.info/nauka-dzieci/ czyli szkoły języka niemieckiego, gdzie nauczysz się języka w sposób płynny i dopasowany do Twoich potrzeb.
Jak uczyć się samodz ...
emo
Potrzebuję Waszej porady! Chciałabym zapisać się na korepetycje z języka niemieckiego . Chciałabym nadrobić część materiału oraz podszkolić pewne rzeczy których nie rozumiem . Może polecicie mi jakieś miejsce gdzie udzielają korepetycji w Wrocławiu ? Widziałam niedawno ofertę takiego centrum korepetycji https://edun.pl/ , zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty, zastanawiam się nad indywidualnymi korepetycjami.
Wrocław korepetycje ...
emo
hej! Poszukuję materiałów które pomogą mi w przygotowaniach do egzaminów z angielskiego , wrzucacie gdzieś takie ? Wypatrzyłam taki serwis notatek.pl/pomoce/nauki-humanistyczne/fi...emiecka-germanistyka co o nim sądzicie ? Jak Wam się widzi ? Może warto byłoby tam gromadzić wspólnie materiały ?
nauka niemieckiego p ...
Kategoria: Inne
emo
Hej
! Chciałam zapytać skąd bierzecie materiały do egzaminów ? Pomyślałam że fajnie byłoby wrzucać wszelkie materiały tutaj notatek.pl/ każdy miałby dostęp do materiałów i byłoby znacznie łatwiej. Jak uważacie ?
Materiały do egzami ...
emo
Hmm... to bardzo ciekawa oferta, jeszcze aktualna?
W Poznaniu planuję rozpocząć taki kurs kroju i szycia. Sądzicie, że warto? Czasami chciałabym sobie coś sama uszyć ładnego
Praca Poznań!
Kategoria: Praca w Polsce
emo
Sądzicie, że te podyplomowe stosunki międzynarodowe to dobry kierunek na podniesienie swoich kwalifikacji. W sumie jakiś język obcy to już każdy zna w tym kraju.
Czy sądzicie, że po takim jest szansa na lepszą pracę i to dobrze płatną.
Z góry dzięki za Wasze szczere opinie
stosunki międzynarod ...
emo
A co powiecie o nauce w Polsce, czy tego typu uczelnia międzynarodowa może zapewnić mi edukację nie tylko samego języka, ale i zagwarantować dobrą pracę za granicą?
Nauka języków za gra ...
Kategoria: Inne
emo
W sumie to język obcy w dzisiejszych czasach zna chyba każdy, dlatego chciałabym zrobić jakis konkretny kurs by posiadać zawód z przyszłością. Co powiecie o tej szkole- www.dziewulscy.pl/
Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat, a prace absolwentów czy studentów na fb zrobiły na mnie ogromne wrażenie.
kurs charakteryzacji ...
emo
Jeśli w najbliższym czasie czekają Was takie egzaminy to polecam Wam ten portal- uprawnienia-budowlane.com.
Znajdziecie tam potrzebne materiały i przykładowe egzaminy.
uprawnienia budowlan ...
Kategoria: Praca w Niemczech
emo
A jeśli też potrzebujecie tego typu pomoc- www.pisanieprac.org to warto sobie zerknąć na stronę i sprawdzić co mogą Wam zaoferować. Znajoma mi poleciła te namiary. Tak wiec są one sprawdzone
Tłumaczenie na już!
Kategoria: Inne
emo
Wakacje z ksążkami najlepiej spędzić w klimatycznym miejscu. Mnie bardzo zaciekawił ten nocleg w Lublinie.
Tak "Kamienica Muzyków" pochodzi z XVII wieku i jest wyjątkowa. Bardzo lubię takie miejsca.
Jak uczyć się samodz ...
emo
A czy przy takiej nauce robicie notatki czy olewacie?
Kiedyś często korzystałam z różnych portali, ale sporo tam starych już nieużytecznych materiałów. Nowe, świeże materiały można znaleźć np. na notatek.pl/
Warto sprawdzić.
nauka ze słuchu
emo
Jeśli szukacie pomocy przy pisaniu pracy licencjackiej to sprawdźcie sobie te namiary- PrywatnyPromotor.org. Uważam, że taka pomoc jest bardzo przydatna jeśli np. kończycie kilka kierunków na raz i nie wyrabiacie.
prywatny promotor
emo
Czy przy pisaniu pracy skorzystalibyście z takiej pomocy jak oferują tutaj- www.pomocnaukowa.pl/
Słyszałam, że to bardzo ciekawa opcja dla osób pracujących czy studiujących kilka kierunków na raz.
Nauka języka w Polsc ...
emo
Naukę w szkole ciężko nazwać poważną naukę języka. W 2 lata można się nauczyć języka naprawdę w wysokim stopniu, ale potrzeba samozaparcia i systematyczności. Świetnie sprawdza się metoda Agnieszki Drummer, zwana metodą AD. Można o niej poczytać na metodaad.app.sisco.pl

Jest to kurs, podczas którego uczy się gramatyki i słownictwa. Pracuje się samemu z użyciem przesyłanych przez system materiałów. Nauka odbywa się małymi kroczkami - fajna opcja dla początkujących. W promocji koszt miesięczny to 100-200zł.
niemiecki w 2 lata?
COM_KUNENA_MORE
Wygenerowano w 0.11 sekundy