advert 1
advert 2
advert 3

 

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kus jezyka niemieckiego w Berlinie-Sprachenatelier
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kus jezyka niemieckiego w Berlinie-Sprachenatelier

Kus jezyka niemieckiego w Berlinie-Sprachenatelier 6 lata, 9 mies. temu #598

Kursy języka niemieckiego w Sprachenatelier mają różne formy. Zajęcia odbywają się w małych grupach (10 - 14 uczestników), na różnych poziomach zaawansowania: od grupy początkującej (A1) do zaawansowanej (C2).

Nasza szkoła jest licencjonowanym centrum egzaminacyjnym TELC. Wszystkie nasze kursy przygotowują do egzaminów, które można zdawać w naszej siedzibie.
Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do poszczególnych egzaminów: Start Deutsch A1 oraz A2, Zertifikat Deutsch B1, B2 i C1, Zertifikat C1 - Hochschule, DSH, Test DaF, Zertifikat C2 (Großes Deutsches Sprachdiplom) oraz inne egzaminy charakterystyczne dla danego zawodu.
Dodatkowo w dwa wieczory w tygodniu odbywają się specjalne kursy. Są to 90-minutowe spotkania o bardzo szerokim zakresie. Oprócz konwersacji, fonetyki i gramatyki prowadzimy także kreatywne i interdyscyplinarne zajęcia jak literatura, filozofia, śpiew czy medycyna.
Elastyczność to jedna z naszych głównych cech, nie tylko jeśli chodzi o zajęcia. Z tego powodu oferujemy naszym uczniom możliwość ewentualnej zmiany kursu, np. zmiana kursu intensywnego na wieczorowy lub podjęcie czasowej przerwy, by powrócić później do kursu.

www.sprachenatelier-berlin.de/pl

 

 

  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.04 sekundy