advert 1
advert 2
advert 3
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Nauka niemieckiego
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nauka niemieckiego

Nauka niemieckiego 2 lata, 3 mies. temu #492

• Adrianna77
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Chcąc opanować język niemiecki w zadowalającym stopniu, najlepiej uczyć się go regularnie, bo sama wiem, jak nauka w szkole czasem wygląda.Moim zdaniem bardzo fajną opcją jest na pewno nauka Metodą AD. Jej nazwa pochodzi od nazwiska autorki wielu podręczników, przeznaczonych do nauki języka niemieckiego, a konkretnie Agnieszki Drummer. Opracowała ona bardzo fajny półroczny kurs, który bez wątpienie jest świetnym pomysłem dla każdego, kto chce się uczyć języka online http://metodaad.app.sisco.pl/. Co najistotniejsze, można nauczyć się przy nim "niemieckiej" logiki myślenia, używania słownictwa w praktyce, przy czym oczywiście systematyczność jest jak najbardziej wskazana. Kurs jest prowadzony online i aby uczyć się w taki sposób, na pewno niezbędny jest komputer i dostęp do sieci. W trakcie zajęć, sporo czasu jest przeznaczonego na rozmowy z lektorem.

Odp: Nauka niemieckiego 1 rok, 10 mies. temu #575

• ginka
  • Fresh Boarder
kursy on line wgl mnie nie przekonują bo wszystko jest uzależnione chociażby od jakości połączenia i z lektorem wcale nie trzeba się słyszeć idealnie, wtedy zaczynają się schody a płaci się przecież te same pieniądze i to niemałe, dlatego ja jednak wolę zostać przy tradycyjnej szkole językowej, chodzę do lincolna i bardzo sobie zajęcia tam chwalę, zarówno faktycznie wyrównany poziom grup, podejście lektorów jak i lokalizację no i mam pewność, że za każdym razem słyszymy się wyraźnie

Odp: Nauka niemieckiego 1 rok, 9 mies. temu #590

• tomas
  • Fresh Boarder
Każdy sposób nauki języka jest dobry. Fajnie jak się łączy różne formy. Ja bardzo lubię słuchać audiobooków, dzięki nim mogę osłuchać się z językiem i łatwiej jest później rozmawiać. Najczęściej słucham od eskk. Każdy może spróbować, tutaj dają za darmo tiny.pl/gr2sg

Odp: Nauka niemieckiego 1 miesiąc, 2 tyg. temu #699

• e-kasia
  • Fresh Boarder
Chcąc nauczyć się języka niemieckiego powinno się osłuchiwać z językiem, ćwiczyć gramatykę i poprawne budowanie zdań. Warto zaopatrzyć się również w odpowiednie repetytorium i nie unikać korepetycji z doświadczonymi lektorami (to naprawdę ważne, aby korzystać z pomocy osób, które naprawdę dobrze znają język niemiecki).
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.12 sekundy