advert 1
advert 2
advert 3

 

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Zlecę pisanie tekstów w języku niemieckim !
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zlecę pisanie tekstów w języku niemieckim !

Zlecę pisanie tekstów w języku niemieckim ! 5 lata, 6 mies. temu #477

  • inwsmedia
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam !

Szukam osoby do stałej współpracy. Praca polega na pisaniu tekstów o grach komputerowych. Zasada współpracy wygląda następująco: ja podaję tytuł gry a następnie wytyczne co i jak ma być napisane. Dla osoby, która zna naprawdę dobrze język niemiecki nie będzie miała żadnych problemów i praca ta będzie lekka i przyjemna. Nie jest to nic specjalnego ani trudnego a wręcz przeciwnie. Nie ma potrzeby znania rynku gier komputerowych.

Wymagam aby każdy tekst miał minimum 300 słów. To jest bardzo ważny czynnik. Następnie bardzo ważna jest gramatyka jak i stylistyka pisania tekstów - tutaj poziom musi być naprawdę dobry. Teksty również muszą dobrze być napisane pod kątem SEO - tutaj wytłumaczę dokładnie o co mi chodzi.

Tak jak napisałem na samym początku postu szukam osoby do STAŁEJ współpracy. Nie jest to jednorazowe zlecenie. Z tego względu szukam osoby wyłącznie odpowiedzialnej i takiej która dysponuję odpowiednią ilością czasu na podjęcie współpracy z moją osobą. Czas realizacji takiego tekstu nie będzie oczywiście ekspresowy, tym nie musicie się obawiać. Najważniejsze dla mnie jest aby zgłaszały się osoby dojrzałe, które po tygodniu albo miesiącu nie zrezygnują mi z współpracy. Tygodniowo tekstów będzie różnie od 3 do 5 nawet. Tutaj zasada z pewnością będzie się zmieniać.

Teraz sprawa wynagrodzenia wygląda następująco. Zdaję sobie sprawę, że takie tłumaczenia tekstów oscylują w granicach nawet 15-20 zł. Jednak jak już napisałem ja szukam osoby do STAŁEJ współpracy dlatego moja cena wynosi 7-8 zł Netto za każdy napisany dla mnie tekst. Uważam, że cena jest w pełni proporcjonalna do tekstów które będę zlecał osobie zainteresowanej podjęciem współpracy. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko i wyłącznie E-mail:

E-mail: inwsmedia@gmail.com

Pozdrawiam

 

 

  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.06 sekundy