advert 1
advert 2
advert 3

 

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Lekcje przez Skype NIEMIECKI / ANGIELSKI - 9,99zł
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Lekcje przez Skype NIEMIECKI / ANGIELSKI - 9,99zł

Lekcje przez Skype NIEMIECKI / ANGIELSKI - 9,99zł 10 lata, 7 mies. temu #43

Pierwsza lekcja 9,99zł

kontakt Skype: english..academy

Nauka jezyka angielskiego i niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania przez Skype lub gg

Szkoła English Academy zatrudnia tylko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy poza dużym doświadczeniem cechują się także pasją i zaangażowaniem. Lekcja z nami to gwarancja, że po drugiej stronie zasiądzie nauczyciel, z którym nauka pod względem skuteczności nie będzie różniła się od lekcji tradycyjnej. U nas możesz elastycznie wybrać formę płatności, nie podpisujesz żadnej umowy, możesz zrezygnować także w każdej chwili nie ponosząc żadnych zobowiązań z tego tytułu.

Co nas wyróżnia?

Zauważ, że w innych szkołach prowadzących lekcje przez Skype lub gg należy wykupić abonament lub zapłacić za określoną liczbę godzin z góry, najczęsciej jest to minimum 10 spotkań. Co się stanie jeśli z jakichś powodów nie będziesz mógł lub chciał kontynuowac zajęć, pieniądze przepadną bezpowrotnie. U nas nie ma takiej obawy, płacisz za 2 godziny z góry lub więcej to zależy od Ciebie. Oznacza to, że w każdej chwili możesz zdecydować się na kontynuowanie lub zaprzestanie lekcji z nami. Nie podpisujesz żadnej umowy, nie przetwarzamy także Twoich danych osobowych, u nas podajesz tylko imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Gwarantujemy, że nie będziesz otrzymywać żadnych irytujących wiadomości ani ofert niezwiązanych bezpośrednio ze spotkaniem z naszym nauczycielem.

Terminy lekcji

Zatrudniając wielu wykwalifikowanych nauczycieli umożliwiamy wybór praktycznie każdej odpowiadającej Ci godziny z podanego poniżej zakresu. Za każdym razem minimum 24 godziny przed spotkaniem otrzymasz drogą mailową materiały, które realizowane będą w czasie spotkania.

Gwarancja powodzenia

Jesteśmy przekonani, że spotkania z nami okażą się skuteczne oraz, że pierwsze efekty widoczne będą w bardzo krótkim czasie. Wykwalifikowany nauczyciel, z dużym doświadczeniem pedagogicznym oraz komfortowe warunki przed własnym komputerem sprawią, że lekcja będzie nie tylko przyjemna ale także dużo bardziej skuteczne niż lekcje tradycyjne.

Kogo uczymy?

Każdego! Poziom oraz wiek ucznia nie ma znaczenia. Po pierwszym spotkaniu określamy aktualny poziom, dobieramy optymalne materiały oraz przygotowujemy program nauczania indywidualnie dla każdego ucznia. Przygotowujemy osoby chcące zdać wybrany egzamin Cambridge, Nową Maturę w cześci podstawowej lub rozszerzonej, egzamin gimnazjalny, osoby dorosłe nie mające nigdy wcześniej kontaktu z wybranym językiem oraz tych, którzy potrzebują szybkiego kursu w celach wyjazdu zagranicznego.

Czego potrzebuję żeby zacząć?

Do sprawnej komunikacji wymagane jest połączenie internetowe na poziomie minimum 512kb/s (w tej chwili praktycznie każdy dostawca oferuje dużo wyższe prędkości), słuchawki z mikrofonem oraz opcjonalnie kamera a także najważniejsze chęć do pracy.

Materiały do nauki

W cenie lekcji otrzymasz niezbędne materiały przesłane drogą mailową oraz prezentowane na bieżąco w toku lekcji. Dodatkowo nauczyciel przygotuje także ćwiczenia będące pracą domową do samodzielnego wykonania po zakończonym spotkaniu.

Jak zacząć?

Napisać do nas domin54@poczta.onet.pl lub zadzwonić
691-750-941, 775501311, umówimy wspólnie pierwsze spotkanie z nauczycielem, a także po krótkim wywiadzie zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Płatności oraz koszty

Kursant płaci za 2, 4, 6, 8 lub 10 godzin z góry minimum 24 godziny przed umówionym spotkaniem. Aby przyśpieszyć operacje wiążący dla nas jest skan dowodu wpłaty przesłany drogą mailową, nie musimy czekać na fizyczne zaksięgowanie środków na koncie. Godzina indywidualnego spotkania (60 minut) z wykwalifikowanym nauczycielem, materiałami oraz gwarancją skutecznej nauki kosztuje 25zł brutto lub 19,99zł za 45 minut. Do każdej lekcji otrzymują Państwo paragon fiskalny lub na życzenie rachunek wystawiony na osobę fizyczną lub firmę.

Czy naprawdę warto?

Po pierwszym spotkaniu zobaczysz jak skuteczne są nasze lekcje, na pewno zechcesz je kontynuować.

 

 

  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.05 sekundy