advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ulubione miejsce w Berlinie

Ulubione miejsce w Berlinie 10 lata, 7 mies. temu #5

• Hans
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witajcie,

zapraszam wszystkich do wpisywania ulubionego miejsca w Berlinie, może to być lokal, ulica, budynek, plac cokolwiek, najlepiej z wyjaśnieniem dlaczego właśnie to miejsce.

Jako inicjujący temat muszę stwierdzić, że ogromne wrażenie na mnie zawsze robi Hauptbahnhof, czyli berliński dworzec główny. Ponoć jest drugim co do wielkości dworcem w Europie, zresztą po dworcu w Lipsku. No i ta czystość...

Odp: Ulubione miejsce w Berlinie 6 lata, 7 mies. temu #316

• Lumena
  • Fresh Boarder
Dla mnie jest to Potsdamer Platz. Mój absolutny faworyt, jeśli chodzi o lokalizacje w stolicy Niemiec. W tak krótkim czasie zbudowali tam tak wiele. Imponujące nowoczesne budynki. Myślę, że przebudowa tego miejsca dużo dała panoramie całego miasta. W końcu i Berlin ma godny biznesowy kącik i nie pozostaje w tym zakresie daleko za plecami tradycyjnie skoncentrowanego na finansach Frankfurtu.
Za tę wiadomość podziękował(a): teresa

Odp: Ulubione miejsce w Berlinie 6 lata, 6 mies. temu #318

• teresa
  • Fresh Boarder
Jezeli chodzi o Frankfurt to jest swieta prawda .Przed swietami bylam tam i miasto to, uwazam za ''betonowe''Czuje sie jak w betonowej dzungli.Moze rzeczywiscie najbogatsze,jak mowia niektorzy, ale czy ma urok?
s.t

Odp: Ulubione miejsce w Berlinie 5 lata, 10 mies. temu #431

• SpeakerDE
  • Fresh Boarder
Dla mnie cały Berlin jest atrakcyjny. Potsdamer Platz robi wrażenie, ale bardziej już wolę starsze zakamarki tego miasta
Gutentag meine liebe!
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.06 sekundy